Aktualności

POZBAWILIŚMY BYTOM NADZIEI

• autor: NRSL1920, 2017-09-30 15:04

...

W czwartek rozegraliśmy mecz z zespołem Nadziei Bytom.Od początku przeprowadzaliśmy ataki na bramkę przeciwnika.Jednak bez efektu bramkowego.Zespół z Bytomia odpowiadał kontratakami stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola.W 23 min pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobywa Mateusz Kosela po asyście Pawła Schulke. W 26 min na 2-0 podwyższa Paweł Schulke a asystuje mu Arek Śróda. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2-0 dla naszej drużyny.W 56 min nasz trener dokonuje siedmiu zmian.Efektem tego są dalsze bramki.W 66 min po raz drugi bramkę zdobywa Paweł Schulke tym razem asystuje mu Mateusz Kosela.W 68 min jest już 4-0 po bramce Roberta Gorola. Dwie minuty później na 5-0 podwyższa Paweł Nowak Asystuje mu Szymon Pasieka.W 81 min trzecią bramkę w tym meczu zdobywa Paweł Schulke a asystę kolejny raz zalicza Szymon Pasieka.W 82 min pada siódma bramka dla naszej drużyny.Strzał oddaje Paweł Nowak bramkarz wybija piłkę która odbija się od zawodnika gości i wpada do siatki.Sędzia zalicz to jako gol samobójczy.Wynik meczu w 88 min ustaka Kamil Jankowski a asystę zalicza Paweł Nowak.Wygrywamy te spotkanie 8-0.Mimo tak wysokiego wyniku należy zauważyć że drużyna Nadziei Bytom walczyła bardzo ambitnie stwarzając sobie sytuacje bramkowe.Nasi zawodnicy następny mecz rozegrają w niedziele o godz 11 na stadionie w Zabrzu przy ul.Bytomskiej 2 z drużyną Stali Zabrze.Liczymy na wygrną.