Aktualności

ZWYCIĘSTWO Z ODRĄ WODZISŁAW

• autor: NRSL1920, 2017-03-29 20:11

Pokonaliśmy Odrę Centrum Wodzisław Śląski 2-1

W dniu dzisiejszym rozegrany został ostatni mecz drugiej kolejki II ligi wojewódzkiej juniorów młodszych pomiędzy UKS-em Ruch Chorzów a Odrą Centrum Wodzisław Śląski.Mecz zakończył się wynikiem 2-1   Pierwsza połowa to typowy mecz walki często na granicy faulu zakończyła się rezultatem 0-0. Jak w poprzednim meczu nasza drużyna stwarzała sobie sytuacje bramkowe ale żadnej z nich nie potrafiła wykorzystać.2 połowa rozpoczęła się od naszych ataków czego efektem była zdobyta w 45 min bramka, bramkę głową zdobył Paweł Nowak po wrzutce Mateusza Koseli.Kiedy wydawało się że kwestią czasu jest zdobycie następnych bramek w 55 min drugą żółtą kartkę a w rezultacie obejrzał Radek Sokół.Nasz zespół musiał grać w osłabieniu mimo to przeważał na boisku.Niestety w 67 min straciliśmy pechowo bramkę.Na 10 minut przed końcem siły się wyrównały,kontuzji doznał zawodnik Odry a nie miał go kto zastąpić.Dzięki naszym atakom po zamieszaniu w polu karnym ręką zagrał zawodnik Odry. Rzut karny pewnie wykorzystał nasz kapitan Dawid Penkala.Po zakończeniu spotkania nasi zawodnicy mogli zaśpiewać TAK SIĘ BAWIĄ NIEBIESCY, oby tak dalej !!