Polecamy

Aktualności

WLJM - LIDER OKAZAŁ SIĘ DUŻO SILNIEJSZY

• autor: NRSL1920, 2015-08-26 21:31

W meczu 3 kolejki ligowej II LWJM, przegrywamy z dużo silniejszą drużyną MOSiR-em Jastrzębie aż 7:0.....

Jak się okazało gospodarze złożeni prawie w całości z rocznika 1999, byli w tym meczu nie do przejścia.

Szybkie kontry, zmasowany atak, mnóstwo strzałów z dystansu oraz poukładana gra w strefie obronnej tak pokrótce można przedstawić gospodarzy tego spotkania.

Mecz był twardy i nawet polała się krew po starciu jednego z piłkarzy Jastrzębia z naszym zawodnikiem Mateuszem Maturą, który doznał krwotoku z nosa po przypadkowym uderzeniem łokciem w twarz i musiał opuścić boisko w 32 minucie gry.

Zawodnicy UKS-u pomimo wysokiej porażki próbowali kilkakrotnie podjąć walkę i stworzyli kilka sytuacji podbramkowych lecz nie udało nam się ich wykorzystać. Niestety w przekroju całego spotkania to gospodarze okazali się dużo lepsi i to oni dyktowali warunki gry.

Gratulujemy gospodarzom zwycięstwa a, naszym zawodnikom dziękujemy za walkę do ostatnich minut spotkania.

Następny mecz już w sobotę z drużyną Akademii Piłkarskiej RUCH Chorzów, spotkanie rozpocznie się o godz 11:00 na Kresach!

MOSiR SP JASTRZĘBIE - UKS RUCH CHORZÓW  7:0  (4:0)

1:0 - JASTRZĘBIE 14`

2:0 - JASTRZĘBIE 16`

3:0 - JASTRZĘBIE 38`

4:0 - JASTRZĘBIE 40`

5:0 - JASTRZĘBIE 49`

6:0 - JASTRZĘBIE 55`

7:0 - JASTRZĘBIE 70`

Kadra - LATKA, -  DYRCZ (EDELMANN 52`) , KULISZ ( NOWAK 41), JAWORSKI, BERGER (PENKALA 52`), - SŁOTA, MATURA (BUJNAROWSKI 32`) - , SOKÓŁ, MANJURA (C), KOSELA (MAŚLAK 69), - WINCIERSZ.