Polecamy

Aktualności

PRZEGRANA Z LIDEREM

• autor: NRSL1920, 2015-05-04 13:54

W 4 kolejce ligowej doznaliśmy drugiej porażki  tym razem z liderem rozgrywek  Rozwojem Katowice, ewidentnie drużyny z Katowic nam nie leżą jak to się mówi, ponieważ Rozwój jest drugą drużyną po GieKSie z którą doznaliśmy porażki.....

Zawodnicy z Chorzowa rozpoczęli mecz od szybko zdobytej bramki bo już w 2 minucie gry nasz pomocnik Paweł Kulisz po podaniu Mateusza Koseli, zdobywa jak się później okazało jedyną bramkę dla Niebieskich.

Przez następne 30 min gra nabrała tempa i zawodnicy obu drużyn wyprowadzali groźne kontrataki zagrażając golkiperom.  W 33 minucie gry Rozwój wyrównuje, a w 40min strzela drugą bramkę i wychodzi na prowadzenie.

W drugiej połowie gry praktycznie nic się nie zmieniło, cały czas oglądamy składne akcje obu drużyn, z lekką przewagą gospodarzy.W 51 minucie gry Rozwój podwyższa na 3:1 i takim oto wynikiem zakończyło się to bardzo ciekawe spotkanie.

Nasi zawodnicy w meczy popełniają 3 błędy które wykorzystuje Rozwój. Mecz opiewał w bardzo dużą ilość fauli na pograniczu kartek i nie obyło się bez kilku kar minutowych.

Musimy zaznaczyć że arbiter tego spotkania niejednokrotnie podejmował bezsensowne decyzje, odgwizdując faule i karząc zawodników obu drużyn karami minutowymi za ciągnięcie przeciwnika za koszulkę, a groźne faule gdzie nawet polała się krew (podczas zderzenia zawodnik UKS-u przegryzł wargę oraz język), a także po faulu na zawodniku gospodarzy który z bólu wił się na murawie, nakazywał grać dalej, i zawodnicy  przerywali grę sami wybijając piłkę na aut, nie wspomnimy już o kilku spalonych których nie było.

Gratulujemy obu drużyną postawy i woli walki.

Zawodnikiem meczu naszej drużyny został Manjura Krzysztof.

KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  3:1 (2:1)

0:1 - Kulisz Paweł 2` (as. Kosela Mateusz)

1:1 - KS ROZWÓJ KATOWICE 33`

2:1 - KS ROZWÓJ KATOWICE 40`

3:1 - KS ROZWÓJ KATOWICE 51`

Kadra - LATKA (WOWRA 40`), DYRCZ, KOŁODZIEJ, JAWORSKI, BERGER (PENKALA 60`), KOSELA, KULISZ (MATURA 50`), BUJNAROWSKI, MANJRA (C), SOKÓŁ (EDELMANN 62), WINCIERSZ