Polecamy

Aktualności

UKS LEPSZY W SPARINGU Z GÓRNIKIEM !

• autor: NRSL1920, 2015-03-28 13:39

W dzisiejszym sparingu z MSPN GÓRNIKIEM ZABRZE, padł wynik 4:1 dla UKS RUCH CHORZÓW.......

Już od samego początku meczu było widać że lepiej poukładaną drużyną dziś byli gospodarze.

W pierwszych minutach spotkania, nasz pomocnik Mateusz Winciersz po dośrodkowaniu z prawej strony boiska trafia piłką w poprzeczkę. Z minuty na minutę Chorzowianie coraz częściej zagrażają bramce Górnika, po paru niewykorzystanych sytuacjach z naszej strony, Zabrzanie w 27 min gry, wyprowadzają kontratak i zdobywają bramkę, ( jak to przysłowie mówi - Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić). Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie i pozostało 0:1 dla gości.

W drugiej połowie zawodnicy UKS-u ponownie zaczęli konstruować groźne akcje, i w 63 min gry zdobywają kontaktową bramkę. 73 i 74 min gry to kolejne dwie strzelone bramki dla Niebieskich, jeszcze minutę przed zakończeniem spotkania ( czas gry 2x40 min), udaje nam się podwyższyć na 4:1. Zawodnicy z Zabrza również mieli w dzisiejszym meczu kilka dogodnych sytuacji, ale nasi zawodnicy grali bardzo mądrze i z głową.

UKS RUCH CHORZÓW - MSPN GÓRNIK ZABRZE  4:1 (0:1)

0:1 - MSPN GÓRNIK ZABRZE 27`

1:1 - Łukasz Bidelski 63` (as. Radosław Sokół)

2:1 - Mateusz Winciersz 73` (as. Paweł Kulisz)

3:1 - Patryk Dyrcz 74` (as. Mateusz Kosela)

4:1 - Mateusz Winciersz 79` (as. Łukasz Bidelski)

Kadra - PUZIO, WOWRA, LATKA, BIDELSKI, PENKALA, DYRCZ, JAWORSKI, KOŁODZIEJ, BERGER, KOSELA, NOWAK, MAŚLAK, EDELMANN, SOKÓŁ, MATURA, KULISZ, MANJURA (C), BUJNAROWSKI, WINCIERSZ