Polecamy

Aktualności

PRZEGRANY SPARING Z ZAGŁĘBIEM

• autor: NRSL1920, 2015-02-21 15:10

Dzisiejszym przeciwnikiem naszej drużyny był zespól z Sosnowca który występuje o dwie klasy rozgrywkowe wyżej od nas, czyli w I Lidze Wojewódzkiej.

Więcej po rozwinięciu newsa ..

Przeciwnik przyjechał do Chorzowa praktycznie dwoma silnymi składami, na boisku także było można zauważyć że Sosnowiczanie byli silniejszą drużyną, która bardzo dobrze rozgrywała piłki.

Chorzowianie pomimo przegranego meczu 0:4, jak to się mówi "Tanio skóry nie sprzedali", mieliśmy kilka dogodnych sytuacji w pierwszej części meczu. lecz nie zdołaliśmy skutecznie ich wykorzystać, Goście szybko wyprowadzali groźne kontrataki, i śmiało możemy powiedzieć że za łatwo dochodzili do sytuacji strzeleckich.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym wynikiem.

Druga połowa meczu rozpoczęła się bardzo pechowo dla nas, ponieważ po niezrozumieniu się naszych obrońców, goście wykorzystali całą sytuację strzelając nam pierwszą bramkę. W 55 minucie znów dochodzi do błędu w szeregach naszej obrony i już jest 0:2, a 6 minut później po szybkiej i składnej akcji Sosnowiczanie podwyższają na 0:3. Jeszcze w 80 minucie gry, zawodnik drużyny gości zostaje sfaulowany na naszym polu karnym i sędzia tego spotkania odgwizdał rzut karny. Zawodnik Zagłębia nie myli się i zdobywa 4-tego gola.

Musimy nadmienić że w naszej drużynie z powodu choroby nie zagrało kilu zawodników w tym trzech z podstawowego składu.

UKS RUCH CHORZÓW  -  ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC   0:4

0:1 - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (46 min)

0:2 - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (55min)

0:3 - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (61 min)

0:4 - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (80 min rzut karny)

Kadra - LATKA (C), WOWRA, PUZIO, DYRCZ, BERGER, KOŁODZIEJ, PENKALA, BIDELSKI, BŁASZCZYK, MATURA, KULISZ, DWORACZEK, KOSELA, KUZIOŁA, EDELMANN, WINCIERSZ, BUJNAROWSKI, SOKÓŁ