Polecamy

Aktualności

WRESZCIE ZWYCIĘSTWO - 3 PKT JADĄ DO CHORZOWA

• autor: NRSL1920, 2014-09-20 12:44

W 6 kolejce III Ligi Wojewódzkiej nasz zespół pokonał na wyjeździe Gwiazdę Ruda Śląska 1:4 .................................

Po serii 5 porażek przyszedł czas na zwycięstwo, już od pierwszych minut meczu było widać że Niebiescy chcą wygrać mecz i zdobyć pierwsze punkty w tej rundzie.

Chorzowianie grali bardzo ambitnie, kontrolowali przebieg gry i z głową rozgrywali piłki, oczywiście zdarzały się złe zagrania ale zawsze próbowali odzyskać piłkę. W 23 min gry padła pierwsza bramka, po solowej akcji prawą stroną boiska, piłkę do siatki  skierował Mateusz Bujnarowski, cztery minuty później było już 0:2, po bramce Mateusza Winciersza.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2.

Po przerwie gra praktycznie się nie zmieniła, byliśmy drużyną przeważającą, oczywiście nie możemy, powiedzieć ze Gwiazda nie grała, zawodnicy z Rudy Śląskiej także mieli parę swoich sytuacji, i w 65 min po strzale na naszą bramkę piłka odbiła się od ręki od naszego zawodnika i sędzia spotkania wskazał na wapno.

Zawodnik Gwiazdy wykorzystał rzut karny zdobywając jedyną bramkę dla gospodarzy.

W 80 min Paweł Nowak wykorzystał zamieszanie strzelając 4 bramkę dla UKS-u.

Gdyby nasi zawodnicy wykorzystali wszystkie sytuacje tzw. setki - to wynik mógłby być dużo wyższy.